0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderMakedonija.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Во Владата ќе бидат презентирани јавните повици кои се дел од шестиот пакет мерки

Министерот за економија Крешник Бектеши и генералниот секретар на Владата, Мухамед Зеќири денеска на прес-конференција ќе информираат за јавните повици кои се дел од шестиот пакет мерки.

Back to top button
Close
Close