Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Во Тузла уапсен пратеникот Енвер Биједиќ

Пратеникот во Застапничкиот дом на Парламентарното собрание на Босна и Херцеговина и претседател на социјалдемократите, Енвер Биједиќ утрово е уапсен во Тузла

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close