Svet.SlajderСвет

Во Токио и три јапонски префектури ќе се воведе трета вонредна состојба поради Ковид-19

Јапонија ќе воведе нова, трета вонредна состојба поради Ковид-19 во Токио и уште три други префектури само три месеци пред почетокот на Олимписките игри

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close