Svet.SlajderСветСвет.Портал

Во Тексас убиени двајца заменици шерифи

Двајца заменици-шерифи се убиени во градот Идн, во центарот на Тексас, соопштија денеска претставници на американското Министерство за јавна безбедност.

Back to top button
Close
Close