Политички партии

Во тек повикот за членови и претседатели на комисиите на СДСМ

Отворен е повикот за пријавување на кандидати за претседатели и членови на секретаријати на постојани работни тела, односно Комисиите на СДСМ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close