Svet.SlajderСветСвет.Портал

Во светот над 2,3 милиони луѓе починале од последици од Ковид-19

Во светот од почетокот на пандемијата од последици од Ковид-19 починале 2.300.002 луѓе, покажуваат податоците на интернет страницата „ворлдметерс“ (worldometers)

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close