0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во светот над 113 милиони луѓе заразени со Ковид-19

Во светот повеќе од 113 милиони луѓе се заразени со Ковид-19, покажуваат податоците на сајтот „ворлдометерс“ (worldometers.info)

Back to top button
Close
Close