СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во светот има над 83,5 милиони заразени со Ковид-19 и над 1,8 смртни случаи

САД имаат најголем број заразени - најмалку 20 милиони и смртни случаи - повеќе од 346 илјади.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close