Дописници МКДОпштински вести

Во Свети Николе се уредува велосипедската и пешачка патека до „Била Зора“

Посадени се сто садници јасен и платон на новата пешачка и велосипедска патека, која води до локалитетот „Била зора“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close