0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderДописници МКДОпштински вестиПолитика

Во Струмица отворена Европска куќа

Со симболично предавање на клучот од страна на градоначалникот Коста Јаневски на младите од Струмица денеска беше отворена „Европска куќа“, катче за дружење на младите и негување на европските вредности.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close