Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Во Србија вакцинираните луѓе ќе добијат по 25 евра од државата

Сите граѓани во Србија кои се вакцинирале ќе добијат дополнителни 3.000 динари помош, изјави денеска српскиот претседател Александар Вучиќ

Back to top button
Close
Close