Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Во Србија почнува меѓупартиски дијалог со посредство на Европскиот парламент

Во српскиот Парламент денеска ќе се одржи првата средба на која претставниците на власта и опозицијата, со посредство на Европскиот парламент, ќе разговараат за изборните услови.

Back to top button
Close
Close