Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Во сообраќајна несреќа во Романија загинаа 10 лица

Вкупно десет лица загинаа и седуммина се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случи во јужниот дел на Романија.

Back to top button
Close
Close