Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Во сообраќајка кај Крива Паланка повредени три лица

Во сообраќајна незгода што се случи утрово во Крива Паланка повредени се три лица, двајца возачи и еден сопатник.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close