Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Во Солун, Атина и на Халкидики за викендите, полицискиот час ќе биде од 18 часот

Посебни рестрикции за викендите се воведуваат од утре до 15 февруари во Солун, Атина и на Халкидики, со затворање на сите продавници и подолг полициски час, односно од 18, наместо од 21 часот, како што беше досега, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close