0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Во Собранието продолженија на четири седници и заседание на две комисии

Во Собранието за денеска се закажани продолженија на четири седници и тоа 29, 30, 34 и 36. седница. Во 12 часот е закажано продолжението на 29. седница на чиј дневен ред се останати уште пет предлог законски решенија.

Back to top button
Close
Close