0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Во Собанието продолжува расправата по ребалансот

Собранието денеска ја продолжува 20. седница на која на дневен ред е Дополнетиот предлог за изменување и дополнување на Буџетот на Република Северна Македонија за 2020 година.

Back to top button
Close
Close