БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Во Словенија збор на 2020 година е карантин

Центарот за истражување при Словенечката академија на науките и уметностите соопшти дека збор во 2020 година е „карантин“, а потоа следад „бициклизам“ и „14 дена“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close