БалканСвет.Слајдер

Во Словенија за еден ден 116 новозаболени од Ковид-19

Во Словенија во изминатите 24 часа регистрирани се 116 новозаразени луѓе со Ковид-19, што е највисока дневна бројка летово

Back to top button
Close
Close