Општински вестиСервисни информацииСкопје

Во следните три дена одредени делови од скопските населби без струја

Поради технички зафати во електро-системот на Град Скопје, во текот на престојниот викенд и в понеделнк, од 15 до 17 мај, без електрична енергија ќе останат општините Центар, Гази Баба, Чаир, Бутел и Шуто Оризари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close