0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Во скопската зоолошка се родија четири нови јагниња и лама

Скопската зоолошка градина доби четири нови јагненца и лама со уникатни шари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close