0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Во Скопје вчера казнети 195 возачи

На територијата на град Скопје во текот на вчерашниот ден полицијата казнила 195 возачи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close