0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Во Скопје санкционирани 319 возачи, 83 за брзо возење

Полицијата во текот на вчерашниот ден санкционираше 319 возачи во рамки на засилените акциски контроли во областа на сообраќајот.

Back to top button
Close
Close