ХроникаХроника.Портал

Во Скопје санкционирани 219 возачи 

На територијата на Град Скопје во текот на вчерашниот ден во рамки на засилените акциски контроли во сообраќајот изречени се вкупно 219 мерки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close