0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Во Скопје изречени 142 сообраќајни казни, 11 лица биле без дозвола

Само на територијата на град Скопје вчера се изречени вкупно 142 сообраќајни мерки, во рамки на засилените акциски сообраќајни контроли.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close