0_Македонија.ПорталСкопјеХроникаХроника.Портал

Во Скопје изминатото деноноќие 11 сообраќајки, четворица повредени

Четири лица биле полесно повредени во четири од вкупно 11  сообраќајни незгоди што вчера се случиле на подрачјето на СВР Скопје. Во седум сообраќајки била причинета материјална штета.

Back to top button
Close
Close