СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Сирија за една деценија војна речиси половина милион жртви

Во Сирија за време на една деценија војна имаше речиси половина милион жртви, соопшти денеска Сириската опсерваторија за човекови права (СОХР).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close