Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Во Шпанија во сила стапи Законот за евтаназија

Законот беше еден од приоритетите на владата на социјалистичкиот премиер Педро Санчез.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close