0_Магазин.ПорталВидео изјаваСцена

Во серијата „Ѕвездени патеки: Пикард“ се враќа еден од главните негативци

Патрик Стјуарт (81) пак, кој ја толкува насловната улога, истакна дека Кју ќе се врати „во најлош можен миг“, среде траума низ која поминува главниот лик. Инаку, прикажувањето на втората сезона од оваа најнова одгранок-серија, е закажано за од следниот јануари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close