0_Web_Насловна-слајдерЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Во седум земји-членки на ЕУ воведен дигитален ковид пасош

Седум земји-членки на Европска Унија од денеска воведуваат систем на сертификат за Ковид-19 за патувања, а во цела ЕУ во сила ќе стапат од 1 јули

Back to top button
Close
Close