СветСвет.Портал

Во САД запленети 15 милиони лажни маски N95

Конфискувани се небезбедни маски, како дел од акцијата за спречување на криминалците да ја искористат кризата за лична корист, јави Си-Би-Ес Њуз

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close