БизнисЕвропаЕвропа.Портал

Во Русија зголемен бројот на милионери кои работат во средни и големи фирми

Во Русија има голем вработени во средни и големи фирми со плата од еден милион рубли и повеќе, изјавија за „Лента.ру“ од меѓународната ревизорска и консултантска мрежа ФинЕкспертиза (FinExpertiza).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close