Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Во Приштина почна судењето за убиството на Оливер Ивановиќ

Во Основниот суд во Приштина почна денеска судскиот процес за убиството на лидерот на граѓанската иницијатива „Слобода, демократија, правда“ Оливер Ивановиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close