0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Во прекин сообраќајот на регионалниот пат Струга – Дебар

Поради сообраќајна незгода, сообраќајот на регионалниот пат Струга - Дебар, кај село Октиси, е во прекин.

Back to top button
Close
Close