0_Македонија.ПорталОпштествоСервисни информации

Во прекин сообраќајот на магистралниот пат А4 Струмица-Радовиш поради сообраќајка

Сообраќајот на магистралниот пат А4 Струмица-Радовиш е во прекин поради сообраќајна несреќа, соопшти вечерва Автомото сојузот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close