0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Во пожарите во Турција загинаа осум лица, активни 11 пожари, изгаснати 153

Најмалку осум лица загинаа во пожарите во Турција, што избија во 38 провинции од минатата среда.

Back to top button
Close
Close