0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Во пожар во дом за стари лица во Харков загинаа најмалку 15 луѓе

Најмалку 15 луѓе загинаа, а петмина се повредени во пожарот што изби во дом за стари лица во украинскиот град Харков

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close