СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Парагвај запленети рекордни 3,4 тони кокаин

Дрогата била пронајдена во контејнер во изнајмен магацин и тоа е најголемата заплена на кокаин во историјата на Парагвај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close