БалканДописници Свет

Во очекување на вакцини, Албанија урива дневни негативни рекорди на новозаразени со Ковид-19

Во очекување на вакцини од „Фајзер“ кои треба да стигнат следната недела, Албанија урива негативни рекорди на новозаразени со Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close