0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Во нов нон-пејпер – Пет членки на ЕУ бараат поголема поддршка за Западен Балкан

Четири земји од „Вишеградската група“ - Унгарија, Полска, Чешка и Словачка, како и Австрија, испратиле нов нон-пејпер до раководството на Европската унија, што се однесува на Западен Балкан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close