0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталОпштество

Во Ниш ревакцинација на вработени и членки на Стопанската комора на Северна Македонија

Во Ниш денеска се ревакцинираат вработените Стопанската комора на Северна Македонија и вработени во нејзините компании-членки чии работни места се со висок ризик.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close