0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Војна на хоризонтот?

Воени експерти велат дека Русија распореди војници и стратешко оружје на Крим, источна Украина и околу земјата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close