Дописници МКДОпштински вести

Во Миравци финишира акцијата за санација на училишните тоалети

Со почетокот на второто полугодие од учебната година,во ООУ „Климент Охридски“ во Миравци во завршна фаза влезе акцијата за уредување и обновување на училишните тоалети со средства што се издвоени од училишниот буџет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close