Svet.SlajderСветСвет.Портал

Во Мексико запленета дрога во вредност од 8,5 милиони американски долари

Мексиканската Национална гарада соопшти дека вчера запленила 684 литри течен метамфетамин во сојузната држава Сонора

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close