Svet.SlajderСветСвет.Портал

Во Мексико се урна авион со 400 килограми кокаин

Мал авион со кој се транспортирале 400 килограми кокаин се урна вчера во централниот дел на Мексико обидувајќи се да им избега на хеликоптерите на мексиканската армија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close