Svet.SlajderСветСвет.Портал

Во Мексико се урна авион со 400 килограми кокаин

Мал авион со кој се транспортирале 400 килограми кокаин се урна вчера во централниот дел на Мексико обидувајќи се да им избега на хеликоптерите на мексиканската армија

Back to top button
Close
Close