Дописници МКДОпштински вести

Во Македонска Каменица во тек јавен повик за финансирање на здруженија на граѓани, фондации и спортски клубови за 2021 година

Во Македонска Каменица распишан е јавниот повик за финансирање на здруженија на граѓани, фондации и спортски клубови за 2021 година. Од општината информираат дека потребната документација за јавниот повик заинтересираните субјекти треба да ја достават најдоцна до 8 февруари годинава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close