0_Македонија.ПорталОпштински вестиСкопје

Во Маџари утре прекин на водоснабдувањето

Поради уличен дефект од Ф-100 мм на ул.„Финска“ 129,  утре во населба Маџари, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од ул.„Финска“, соопштија од ЈП Водовод и канализација – Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close