Svet.SlajderСветСвет.Портал

Во Мјанмар денеска повторно има Интернет и нови протести

Интернетот денеска повторно може да се користи  во Мјанмар, откако повеќе од 24 часа беше исклучен по наредба на воената хунта, јавија британските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close