0_Магазин.ПорталДизајн

Во Лос Анџелес отворен првиот вегански бутик

„Веганска модна библиотека“ е името на првиот бутик отворен во Лос Анџелес - посветен на веганските модни брендови. Ова значи дека во него се достапни само еколошки, вегански и креации на компании кои работат според одржливи протоколи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close