Дописници МКДОпштински вести

Во Куманово се поставуваат метални столбови за поголема безбедност на пешаците

Почна поставувањето на метални столбови во Куманово со што се очекува да се зголеми безбедноста на пешаците. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close